עמוד ראשי / ICF / מאפייני NUDURA ICF / ICF מול שיטות מסורתיות

ICF מול שיטות מסורתיות

אנשים שואלים מהם ההבדלים בין בית של NUDURA לבין בית עם שלד של עץ או שיטות בנייה מסורתיות? שיטות בידוד חדשות נהיות נפוצות יותר בענף הבנייה, דבר המאפשר לאדריכלים וקבלנים לתכנן בתים בעלי ביצועים טובים יותר מבתים בעלי שלד של עץ או קירות אבן כפולות.
לבניה עם NUDURA מספר יתרונות על פני שיטות בידוד מסורתיות. יש חשיבות גבוהה לבתים בטיחותיים יותר וחסכוניים יותר באנרגיה. מבנה של NUDURA צוריך פחות אנרגיה, מספק יותר בטיחות וסביבת מגורים או עבודה בריאה יותר מאשר מבנה עם שלד של עץ. NUDURA מציעה בידוד עם עובי תבנית ועובי ליבה משתנה כדי לענות על הצרכים של כל צורת בניין וכל דרישת מבנית: מ- 100 מ"מ עד 300 מ"מ בטון.
NUDURA מציעה יותר בטיחות באזורים המועדים לשיטפונות. כמו כן, מציעה NUDURA ביצועים אנרגטיים העולים על שיטות בנייה מסורתיות ב- 70%, וזאת באמצאות מסה תרמית. עם NUDURA, יוכלו בעלי בתים ומתכננים לבחור את ערך ה- U המתאים להם, עם ערכי U הנמוכים עד כדי 0.11 כשמשלבים את תבניות NUDURA מסדרת Plus +.
קירות מהווים שטח הפנים הגדול ביותר של כל בניין, כך שחשוב ביותר להבטיח שיש להם מסה תרמית טובה, ערכי U נמוכים, מוליכות תרמית נמוכה ואיטום אוויר יוצא מן הכלל. את כל אלה מציעים קירות NUDURA במסגרת שיטות בנייה פשוטה.